جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38545
  تاریخ انتشار : 28 آبان 1392 17:5
  تعداد بازدید : 358

  عزیزی:

  تقاضای کاهش زمان معاینه فنی از 5 به 2 سال تصویب شد

  رئیس کمیته امورعمومی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ،گفت: طرح اصلاح ماده 9 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی توسط شورای عالی استانها ارایه شده بود که در کمیته امورعمومی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس بررسی و مورد تصویب قرار گرفت.

  تقاضای کاهش زمان معاینه فنی از 5 به 2 سال تصویب شد

  قاسم عزیزی درگفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جلسه امروز کمیته امورعمومی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس،‌گفت: در جلسه امروز کمیسیون علاوه بر تصویب کاهش زمان معاینه فنی از 5  به 2 سال، دو تبصره به این ماده الحاق شد.

  نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی افزود: بر اساس تبصره 3 الحاقی به این ماده وزارتخانه های کشور و راه و شهرسازی موظفند با استفاده از توان و سرمایه بخش غیردولتی نسبت به تاسیس و راه اندازی و ساماندهی مراکز معاینه فنی به تعداد مورد نیاز حسب مورد نیاز در حوزه‌های درون و برون شهری اقدام و بر این مراکز نظارت کنند.

  این عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: بر اساس تبصره 4 الحاقی به این ماده دوره های انجام معاینه فنی پس از انقضای مدت دو سال از تاریخ شماره گذاری آن ، وسایط نقلیه دولتی و عمومی هر شش ماه یکبار و برای سایر وسایط نقلیه سالی یکبار تعیین می شود./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
3