جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38546
  تاریخ انتشار : 29 آبان 1392 0:50
  تعداد بازدید : 455

  امروز در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بررسی گرفت:

  وجود شبهات درباره آلودگی مواد غذایی/ ابهام در کیفیت گوشت های مصرفی در کالباس و سوسیس

  عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، در تشریح جزییات امروز کمیسیون متبوعش، گفت: سلامت مواد غذایی با مسئولان سازمان استاندارد و سازمان غذا و دارو بررسی شد.

  وجود شبهات درباره آلودگی مواد غذایی/ ابهام در کیفیت گوشت‌های مصرفی در کالباس و سوسیس

  عبدالرحمان رستمیان در گفت‌ وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری جزییات جلسه امروز (سه شنبه 28 آبان) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، افزود: در جلسه امروز کمیسیون مذکور که رئیس سازمان غذا و دارو و رئیس سازمان استاندارد حضور داشتند سوالاتی مبنی بر سلامت مواد غذایی موجود در کشور از سوی نمایندگان مطرح شد.

  نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در جلسه امروز کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مقرر شد مسئولان با بررسی دقیق محصولات غذایی موجود در بازار شبهات درباره وجود آلودگی در آن‌ها را مشخص کنند.

  عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، در تشریح جزییات امروز کمیسیون متبوعش، گفت: سلامت مواد غذایی با مسئولان سازمان استاندارد و سازمان غذا و دارو بررسی شد.

  این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد: تضمین سلامت مواد غذایی از سوی مسئولان مربوطه که در قانون برنامه پنجم توسعه نیز مطرح بوده امروز مورد توجه نمایندگان قرار گرفت.

  رستمیان با بیان اینکه بحث برنج های آلوده نیز با حضور مسئولان مذکور مطرح شده، گفت: مقررر شد علاوه بر ارایه گزارشی به زودی در این باره مسئولان وزارت جهاد کشاورزی و بهداشت و درمان نیز برای ارایه پاره‌ای توضیحات در خصوص شایعاتی مبنی بر واردات و تولید برنج‌های آلوده در کشور در کمیسیون حاضر شوند.

  نماینده مردم دامغان در مجلس، با یادآوری موضوع دیگری که در کمیسیون متبوعش مطرح شد، افزود: در خصوص نظارت دقیق بر کیفیت گوشت‌های مورد استفاده در کالباس و سوسیس نیز تاکیداتی از سوی نمایندگان شد که مسئولان قول مساعد دادند.

  عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: موضوع تعیین میزان سموم در میوه ها نیز مطرح شد که باید وزارت بهداشت هر چه سریع‌تر گزارشی در این خصوص نیز به کمیسیون ارایه کند./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
6