جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38550
  تاریخ انتشار : 29 آبان 1392 1:5
  تعداد بازدید : 332

  هاشمی:

  انتخابات کمیته ملی المپیک یک ماه به تعویق افتاد/ فروش ساختمان کمیته ملی المپیک قانونی است

  عضو هیات اجرایی کمیته ملی المپیک با بیان اینکه انتخابات کمیته ملی المپیک یک ماه به تعویق افتاد، گفت: دلیل توقف ثبت نام از کاندیداهای انتخابات کمیته ملی المپیک درخواست وزارت ورزش و جوانان بود.

  انتخابات کمیته ملی‌المپیک یک ماه به‌تعویق افتاد/ فروش ساختمان کمیته ملی المپیک قانونی است

  سید‌مهدی هاشمی در گفت ‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه برخی از فدراسیون‌ها با سرپرست اداره می‌شوند، توضیح داد: توقف ثبت نام از کاندیداهای انتخابات کمیته ملی المپیک به درخواست وزارت ورزش و جوانان انجام گرفت چرا که برگزاری این انتخابات منوط به برگزاری انتخابات فدراسیون‌ها برای انتخاب روسای آن ها است.

  نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در صورتی که همه فدراسیون‌ها با رئیس اداره شوند، تاثیر بیشتر و کامل‌تری بر مجمع کمیته ملی المپیک می‌گذارد.

  رئیس کمیسیون عمران در مجلس نهم، با اشاره به برگزاری جلسه هیات اجرایی کمیته ملی المپیک، ادامه داد: دیروز (سه‌شنبه 28 آبان) اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک تشکیل جلسه دادند و تصمیم به همکاری با وزارت ورزش و جوانان گرفتند از این رو انتخابات کمیته ملی المپیک یک ماه به تاخیر افتاد و به احتمال زیاد در فاصله زمانی 15 تا 25 آذر ماه انتخابات این کمیته برگزار خواهد شد.

  این نماینده مجلس نهم، افزود: در جلسه دیروز پیرامون انتخابات کمیته ملی المپیک و همچنین برخی از عناصری که در این انتخابات باید شرکت کنند بحث و تبادل نظر انجام گرفت.

  عضو هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در خصوص شائبه‌های به وجود آمده در خصوص فروش ساختمان کمیته ملی المپیک، گفت: در جلسه امروز اعضاء هیات اجرایی کمیته ملی المپیک دو بار در مورد این مسئله بحث کردند و در نهایت به قانونی بودن این اقدام رای دادند از این رو ایرادی بر فروش ساختمان این کمیته وارد نیست./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
2